'

Yhteystiedot



Vastuuvalmentaja
Pekka Romppanen
pekka.romppanen@warkis .fi
040 124 1911
Joukkueenjohtaja
Markku Holopainen
markku.holopainen@pp6.inet.fi
045 310 3284
Joukkueenjohtaja
Kai Nousiainen
kai@bilke.net
0400 674 164
Joukkueenjohtaja
Jari Heiskanen
jheheiskanen@hotmail.com
040 531 1094
Rahastonhoitaja
Tarja Kurenkunnas
tarja.kurenkunnas@pp.inet.fi
040 528 5382
Huoltaja
Pasi Pietinen
p.pietinen@luukku.com
0440 404 357
Huoltaja
Jari Lankinen
jari.m.lankinen@suomi24.fi
040 723 1900
Huoltaja
Jari Huotari
jari.huotari313@gmail.com
0400 865 229

Edustuksen ottelut

Kaikki ottelut & tulokset »

Junioreiden ottelut

Junioreiden ottelut & tulokset »

Pääyhteistyökumppanimme (Logoa klikkaamalla avautuu yhteistyökumppanimme sivusto)